Savirzes regulēšana

Veicam kvalitatīvu automašīnu savirzes diagnosticēšanu un regulēšanu. Savirzes diagnosticēšana un regulēšana notiek ar visjaunākas paaudzes 3d mērīšanas tehnoloģijas riteņu ģeometrijas datorstendu un to veic pieredzējuši specialisti.Pēc jebkuru ritošo daļu remonta autoražotāji iesaka obligātu autoservisa procedūru - riteņu
 ģeometrijas pārbaudi un regulēšanu vai savirzes / sagāzuma / savērsuma pārbaudi un regulēšanu. Riteņu ģeometrijas pārbaude un regulēšana tiek rekomendēta arī uzstādot jaunas riepas, lai nesaskartos ar situāciju, ka riepas priekšlaicīgi nodilst vai nodilst nevienmērīgi.

Kapēc jāveic savirzes regulēšana ?
1) Drošība uz ceļa
Lai automašīna pa ceļu ripotu taisni un tā būtu viegli vadāma un droša, ratu savērsumam ir jābūt precīzam un visiem ratiem vienādam. Jebkāda atkāpe no normām var pasliktināt vadāmību un apdraudēt visu satiksmes dalībnieku drošību.
2) Paātrināta riepu nodilšana
Ilgstoši braucot ar nepareizi savērstu ratu, riepa ātrāk izdils tajā vietā, uz kuru būs vislielākā slodze un nāksies to mainīt ātrāk nekā pārējās automašīnas riepas. Nevienmērīgu riepu izdilumu var ietekmēt arī braukšanai nepiemērots gaisa spiediens riepās.


Mūsu cenas
Visu riteņu sagazuma/savirzes regulēšana - 35-40 EUR
Parametru noņemšana (gadījumos, kad nekas neskrūvējas) - 17 EUR