Elektro automobiļu apkope un remonts

Jebkuras automašīnas ekspluatācijas laikā ir nepieciešama tās apkope un remonts. Neatkarīgi no tā, kāda automašīna ir - dīzeļa, benzīna vai elektromobiļa, autoservisa pakalpojumi ir vienlīdz nepieciešami. Tā kā pēdējā laikā īpašu popularitāti gūst elektriskie spēkrati, ir nepieciešama arī tādu automašīnu apkope un remonts kā Nissan Leaf, Audi e-Tron, Tesla, Chevrolet Bolt, Ford Fusion, BMW i3, i8, VW E-Up un citi. Šādiem transportlīdzekļiem nepieciešama īpaša uzmanība un īpašs remonts, kas var ietvert akumulatoru apkopi, elektromotoru remontu, invertora remontu un transportlīdzekļa elektronisko sistēmu diagnostiku.

Elektrisko transportlīdzekļu akumulatoru remonts un apkope.

Protams, viens no jebkura elektriskā transportlīdzekļa vai hibrīda galvenajiem elementiem ir akumulators. Nav noslēpums, ka akumulatori laika gaitā zaudē ietilpību, kas īpašniekam liek uzlādēt daudz biežāk, savukārt braucot daudz mazāk. Šajā gadījumā ir aktuāli pakalpojumi pilnu akumulatoru nomaiņai vai atsevišķu elektromobiļa akumulatora elementu nomaiņai. Saskaroties ar šo problēmu, daži īpašnieki vēlas nekavējoties nomainīt akumulatoru pret citu ar lielāku ietilpību vai nomainīt atsevišķus tā elementus, kas palielinās jaudu un attiecīgi arī jaudas rezervi. 

Ko mēs daram ?
·      Augstsprieguma sistēmas remonts
·      Elektromobiļu augstsprieguma akumulatoru remonts
·      BMS plātņu remonts
·      ECU bloku remonts
·      Akumulatora elementu nomaiņa
·      Elektromotoru remonts
·      Elektroinstalācijas remonts
·      Uzlādes moduļa remonts
·      Dzesēšanas sistēmas remonts
·      Gaisa kondicionēšanas sistēmas remonts
·      Elektrisko transportlīdzekļu transmisijas remonts
·      Invertora remonts
·      Līdzstrāvas/līdzstrāvas pārveidotāja remonts
·      Elektrisko auto kondicionieru kompresoru remonts 


Auto programmēšana 

Lielākajai daļai automašīnu bloku ir nepieciešama programmēšana, kad tie tiek nomainīti. Funkcionalitātes atjaunināšana, pievienošana un mainīšana arī prasa programmēšanu. Mēs ar prieku jums palīdzēsim šajā jautājumā.